زعفران کبیری، فرخ نشان ایرانارسال از طریق پست پیشتاز

در این روش سفارش شما توسط پست پیشتاز ارسال می گردد و پس از تحویل مرسوله به اداره پست، وضعیت سفارش شما به "تحویل پست گردید" تغییر میکند و پیامکی حاوی این مضمون به همراه کد رهگیری مرسوله پستی برای شما ارسال میگردد و پس از آن شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت اداره پست به نشانی https://tracking.post.ir مرسوله خود را رهگیری کنید.
در این روش زمان رسیدن کالا به دست شما معمولا بین 1 الی 5 روز کاری از زمان ارسال کالا می باشد و هزینه ارسال کالا به عهده ی فروشگاه می باشد.
نکته: در صورتی که سرویس پیامکی شما غیرفعال باشد و یا پیامک برای شما ارسال نگردد، می توانید با مراجعه به آدرس زیر
" حساب کاربری خود > سفارش های من > نمایش تاریخچه سفارش ها > مشاهده (زدن بر روی علامت چشم) آخرین سفارشتان > در قسمت تاریخچه سفارش "
از کد رهگیری مرسوله خود مطلع شوید و با مراجعه به سایت پست مرسوله خود را پیگیری کنید.

ارسال از طریق تیپاکس

در این روش سفارش شما توسط تیپاکس ارسال می گردد و پس از تحویل مرسوله به اداره تیپاکس، وضعیت سفارش شما به "تحویل تیپاکس گردید" تغییر میکند و پیامکی حاوی این مضمون به همراه کد رهگیری مرسوله برای شما ارسال میگردد و پس از آن شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت اداره تیپاکس به نشانی https://tipaxco.com/tracking مرسوله خود را رهگیری کنید.
در این روش زمان رسیدن کالا به دست شما معمولا بین 1 الی 3 روز کاری از زمان ارسال کالا می باشد و هزینه ارسال کالا به صورت پس کرایه و به عهده ی مشتری می باشد.
نکته: در صورتی که سرویس پیامکی شما غیرفعال باشد و یا پیامک برای شما ارسال نگردد، می توانید با مراجعه به آدرس زیر
" حساب کاربری خود > سفارش های من > نمایش تاریخچه سفارش ها > مشاهده (زدن بر روی علامت چشم) آخرین سفارشتان > در قسمت تاریخچه سفارش " از کد رهگیری مرسوله خود مطلع شوید و با مراجعه به سایت تیپاکس مرسوله خود را پیگیری کنید.

تبصره: در صورتی که تمایل به دریافت هر چه سریعتر سفارش خود دارید، می توانید با پشتیبانی فروشگاه به شماره 09158100083 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه، جهت ارسال از طریق باربری و یا پست هوایی را انجام دهید. (در این روش هزینه ارسال به عهده ی خریدار می باشد.)
توجه: همچنین لازم به ذکر است فروشگاه زعفران کبیری در تمامی تعطیلات رسمی بسته می‌باشد و به طبع ارسال سفارشی نیز در این روزها انجام نمی‌گیرد.

مشاوره خرید زعفران مشاوره قبل از خرید